SANCO spol.s r.o.
Mediální partneři

Aktuálně ze světa formule 1

Nico jede, tak by se dal nazval.....M.Sanytrák/foto J.Křenek

Nico jede, tak by se dal nazvat postup Nico Rosberga v letošním mistrovstvíé světa formule 1 .Další pole position v jeho kariéře a doufejme , že jej přetaví opět ve vítězství. Za ním bude startovat Sebastian Vettle na Red Bullu , třetí v řadě je Jenson Button, což je úspěch

Více...

Další žena ve formule 1 - grand prix Velké Británie

Susie Wolff , manželka Christiana "Toto" Wolffa ( Mercedes AMG Petronas F1 ) dostala šanci zajet si v první tréninku v týmu Williams MArtiny Racing F1. Bohužel pro technickou závdau musela po 4 kolech skončit. Doufejme , že ji ještě ve formuli 1 uvidíme.

Více...

Kdo z koho??

Lewis Hamilton či Nico Rosberg z Mercedes AMG F1 týmu, zatím se v orvních trénincích přetahují o první místo, uvidíme, jak dopadne třetí trénink dnes dopoledne a především kvalifikace. Potom samozřejmě rozhodne samotný závod, který se jeden zítra od 14.00 hodin.    Pr

Více...

O čem přemýšlí Nico Rosberg před kvalifikací na grnad prix Velké Británie.

Nico Rosberg má starosti, jeho kolega Lewis Hamilton mu nic nedaruje a bude se snažit odjet před ním a zíksat tak důležité body, resp dohnat náskok Nica v průběžném pořadí mistrovství světa. Uvidíme za několik hodin, jak se podaří oběma  získat postavení na startu, či budou opět

Více...

Nico Rosberg vyhrál grand prix Rakouska F1.

Nico Rosberg opět vyhrál  a to grand prix Rakouska formule 1 2014. Po 11 letech se na A1 Ring , dnes Red Bull Ring vrátila formule 1. Další double Mercedes AMG Petronas F1 týmu. Nico vede průběžné pořadí mistrovcství světa . Na druhém místě skončil Lewis Hamilton, na kterém byla

Více...

Pole position pro Felipeho Massu.M.Sanytrák/foto J.Křenek

Felipe Massa získal v pořadí své šestnácté pole position, tentokrát však v tými Martini Willimas racing při letošní kvalifikaci na gran dprix Rakouska F1 na okruhu Red Bull Ring.Gratulujeme. Na druhém místě skončil jeho stájový kolega Valtteri Bottas a třetí bude zítra startovat do zá

Více...

Ten třetí vzadu se směje.....

Asi takhle bych nazval fotografii Jiřího Křenka s dnešní kvalifikace na grand prix Rakouska 2014, první jde Nico Rosberg, druhý V.Bottas a třetí F.Massa, v závodě však budou startovat přesně naopak. Uvidíéme souboj motorů Mercedes a dvou stájí, první Mercedes AMG Petronas 1F , kt

Více...

Zázrak se nekonal - grand prix formule 1 Kanada 2014

Ano, tak by se to dala nazvat, po 6té za sebou získat dvojité umístění  se doposud nikomu nepodařilo a tým Mercedes AMG Petronas F1 měl k tomuhle prvenství dost našlápnuto hned po startu. Ale sport je sport a nakonec byl spokojen Nico Rosberg s druhým místem, jeho stájový ko

Více...

Pole postion opět pro Nico Rosberga -Mercedes AMG Petronas F1

Nico Rosberg popadl dech a jde kupředu, opět vyhrál pole position, tentokrát na grand priox formule 1 kanady, která se jede na okruhu v Montrealu dnes 20.00 našeho času. Skvělé umístění získaly oba monoposty Martiny Willimas F1 týmu a držíme palce , mohla by to být i "bedna"

Více...

Grand prix Monaca vyhrál Nico Rosberg.M.Sanytrák/foto J.Křenek

Grand prix Monaca v Monte Carlu formule 1 vyhrál po druhé za sebou způsobem start-cíl Nico Rosberg. Dostal se tak opět na špici průběžného pořadí mistrovstvíé světa F1 2014.  V závodě  2 krát musel na trať safety car a proporuchu odstoupilo několik pilotů F1