SANCO spol.s r.o.
Mediální partneři

Aktuálně ze světa formule 1

Grand prix Austrálie F1 vyhrál v Melbourne Lewis Hamilton

Závod grand prix formule 1 v australském Melbourne vyhrál Lewis Hamilton, také Skokan roku v F1 , za ním se umístil jeho kolega Nico Rosberg a na třetím místě skončil Sebastian Vettel. Čtvrtý skončil Felipe Massa.    Výsledky grand prix formule 1, prvního závodu v&nbs

Více...

Kvalifikaci na první grand prix letošní sezóny vyhrál Lewis Hamilton

Lewis Hamilton vyhrál pole position v první kvalifikaci na grand prix formule 1 Austrálie. Kvalifikace ani tréninků se neúčastnil F.Alonso na McLarenu. Doufáme, že nastoupí do grand prix loňský vítěz naší ankety Skokan roku F1 2014 Valtteri Bottas, který si po kvalifikaci stěžovalna s

Více...

Safety car - první závod seriálu grand prix formule 1 Austrálie.

Safety car opět řídí Bernd Maylaender (GER) , doufejme, že v zítřejším závodě formule 1 na okruhu v Melbourne jeho výjedz nebude potřeba.

Více...

Mistr světa - Lewis Hamilton pro rok 2014

Sláva vítězům, čest poraženým.LewisHamilton si dojel pro další vítězství, přičemž jím korunoval vítězství v celém seriálu F1  a stal se tak po druhé mistrem světa formule 1. Gratulujeme. Po závodě mu přišel gratulovat Nico Rosberg , který dejel, ač jej chtěl tým stáhnout ze závodu, na

Více...

Z prvního místa startuje Nico Rosberg - grand prix formule 1 Abu Dhabi 2014

První startuje na letošní grand prix formule 1 už za cca 15 minut Nico Rosberg, druhý za ním Lewis Hamilton, Lewis však vede průběžné pořadí letošního mistrovství světa ... Spekulace, kdo bude vítezem a mistrem světa necháme jiným, soustřeďme se na fair play s tím, že zvítězí si

Více...

Cena FAIR PLAY

Kdo letos obdrží mimořádnou cenu FAIR PLAY našich stránek??? Budou to tito dva muží ze stáje Mercedes AMG Petronas F1 či někdo jiný? Oni dva mají ve svých rukách stabilitu týmu a především chování FAIR PLAY svých pilotů, nebo někdo takticky/netakticky někomu z pilotů Mercedes AMG Petronas

Více...

Kvalifikaci na grand prix Brazílie vyhrál Nico Rosberg/M:Sanytrák,foto J.Křenek

Pole position, letos desáté získal Nico Rosberg na monopostu Mercedes AMG Petronas F1. Kvalifikace F1 grand prix Brazílie 2014 P. Pilot Tým Q1 Q2 Q3 Ztráta 1 Nico Rosberg Mercedes 1:10.347 1:10.303 1:10.023   2 Lewis Hamilton Mercedes 1:10.457 1:10.712 1:10.

Více...

F.Massa a jeho domácí grand prix Brazílie F1 2014

Felipe Massa na monopostu Williams MArtini RAcing je velice spokojen s umístěním na startu. Jde mu o prestiž i celkovém pořadí závodu. Když si dovolíme trochu zaspekulovat, i on on by mohl být vítězem letošní grand prix na okruhu v Interlagosu. Zdá okruh dokonale, má konkure

Více...

Kvalifikaci na grand prix USA formule 1 vyhrál Nico Rosberg

Pole position bere Nico Rosberg, za ním startuje z druhé pozice L.Hamilton a na třetí pozici hájí barvy týmu Williams Martiny Racing F1 V.Bottas. Tak začne strat letošní grand prix formuel 1 v americkém Austinu.Máme se nač těšit.  1 Nico Rosberg Merced

Více...

Grand prix Ruska formule 1 vyhrál na okruhu v Soči Lewis Hamilton.

První grand prix v historii formule 1 v Rusku na okruhu v Soči vyhrál LEwis Hamilton. Prodloužil si tak náskok v průběžném pořadí mistrovstvíé světa formule 1. Pořadí v grand prix formule 1 Soči 2014 1 Lewis Hamilton Mercedes 53 vítěz 1 25 2 Nic