SANCO spol.s r.o.
Mediální partneři

Aktuálně ze světa formule 1

Přípravy na GP Koreje jsou rozdílné, jak ukazují fotografie Jiřího Křenka ze včerejška.

Ano , všude se uklízí, aby GP Koreje formule jedna, která se jede tento víkend byla čistá pro všechny. Nico Rosber posiluje tréninkem, kdežto S.Peréz se prochází s krásnou ženou. Každý z pilotů f1 k tomu přistupuje po svém. Máme se nač těšit na další závod formule 1.

Více...

Přípravy na GP Koreje formule 1 vrcholí i v boxech./M.Sanytrák/foto J.Křenek

Po prvních trénincích  jsou vozy připraveny k vyjetí na okruh, i saffety car jsou stále v pohotovosti, aby závod formule 1 byl bezpečným.

Více...

Michael Schumacher dokazuje, že je stále super pilot.GP F1 Koreje 2011/M.Sanytrák/foto J.Křenek

Aktuálně F1 2011 z GP Koreje formule 1 - Michael Schumacher je v prvních trénincích GP Koreje nejlepší, a to ještě na dešti.Stále dokazuje, že se mají nováčci formuel 1 od  něho co učit.

Více...

Motory F1- práce jedna z nejdůležitějších/M.Sanytrák /foto J.Křenek

Práce na motorech je nejdůležitější přípravou ve fazi před i během každého závodu formule1. Na obrázku vidíme mechanika stáje Red Bull Racing při úpravách stabilizace motoru Renault.

Více...

Korunovace mistra světa formule 1 s kaňkou./k.Jílek, sen/foto J.Křenek

Suzuka měla potvrdit Vettelův titul, a také se tak stalo. Ovšem způsob, jak ho Vettel získal, připoměl manýry "jeho velkého učitele". Ten před léty také neváhal ihned po startu  odstřelit jediného rivala a získat jeden ze svých titulů mistra světa formule 1. Vettelův manévr po startu všichni viděli,

Více...

Sebastian Vettel přepsal historické tabulky formule1./M:Sanytrák / foto J.Křenek

Grand prix formule 1 Japonska 2011 tentokrát rozhodla o novém mistru světa F1, spíše staronovém mistru světa formule 1. Stal se jím již po druhé Sebastian Vettel, pilot Red Bull Racing týmu. Start byl sice pošramocen jeho nájezdem ke kraji, čímž vykolejil J.Buttona, FIA toto odpustila

Více...

Smekám čepici ! /M.Sanytrák/foto J.Křenek

Niky Lauda vždy, když vyhrál závod formule 1 Sebastian Vettel, smekal se srdečným úsměvem svoji čepici. Byl to výraz obdivu a respektu k Sebastianovi a jsem přesvědčen, že takto vyjádřený souhlas od velkého trojnásobného mistra světa formule 1 je největším vyznamenáním pro p

Více...

Jenson Button oslavoval GP Japonska F1 2011/M.Sanytrák / foto J.Křenek

Jenson Button měl obrovskou radost na svým vítězstvím při GP Japonska F1 2011. Oslavoval ji se svým týmem, se kterým nedávno podepsal dlouhodobou smlouvu. Bude-li mít v příštím roce skvělý , technický monopost f1, může se stál mistrem světa formule 1 2012.

Více...

GP Koreje a tým McLaren /M.Sanytrák/foto.J.Křenek

McLaren F1 pojede v Kojeji svoji 700 grand prix formule 1, určitě ji bude chtít oslavit vítězstvím. Na to má  z týmu však pouze Jenson Button. L.Hamilton v takových „vypjatých" situacích dělá chyby. Domnívám se, že jich bude zase několik.

Více...

Nejmladší dvojnásobný mistr světa formule 1 všech dob- Sebastian Vettel, Red Bull Racing/M.Sanytrák/foto J.Křenek

Tohle se už dlouho nikomu nepovedlo, získat po sobě oba tituly mistra světa jak v jednotlivcích , tak v poháru konstruktérů formule 1! Letos je to historicky dvojnásobný nejmladší mistra světa Sebastian Vettel a tým Red Bull Racing. Pod vedením šéfa týmu, pana Christiana Hornera se po