SANCO spol.s r.o.
Mediální partneři

Aktuálně ze světa formule 1

Grand prix formule 1 Emilia Romagna vyhrává....

Velkou cenu Emilia Romagna vyhrává Lewis Hamilton - Itálie 2020 Posiluje tak náskok v průběžném pořadí mistrovství světa formule 1 2020 .  Zároveň se už tým Mercedes AMG Petronas F1 stávo po sedmé za sebou  v mistrem světa v konstruktérech a získává tak Pohár

Více...

Grand prix Emilia Romagna na okruhu v Imole.

15.pole position -Valtteri Bottas startuje z první pozice na okruhu v Imole. Ano je to tak, Valtteri Bottas v posledním kole kvalifikace předjel svého kolegu Lewise a startuje z první pozice na grand prix Emilia Romagna v Imole.  Uvidíme jak to zítra dopadne, z

Více...

Lewis Hamilton je opět král!

92.vítězství a překonání historických tabulek. Když jsme byli v týmu Mercedes AMG Petronas, zažil jsem tam kuriozní situaci, při předávíní Skokana roku Nico Rosbergovi jsem se potkal s Lewisem Hamiltonem řka, že zde budeme tuto cenu předávat a on mi řekl, že byl Skokanem roku

Více...

Počet pole position překonán.

Lewis Hamilton bere 97 pole position v kariéře a překonává histrorické tabulky.  GP Formule 1 Portugalska 2020 - Lewsi Hamilton vyhrál pole position a překonal tabulky v historii.

Více...

Who Works in Formula One & Who Works in Motorsports - 2020 Editions - Available

"Your shortcut to the right people in Motorsport" The “Who Works in F1” and the “Who Works in Motorsports” are the most unique, helpful & yearly updated B2B publication to get easy and accurate access to companies and individuals within the Motorsport world

Více...

Charles Leclerc vyhrál svoji první grand prix.

První vítězství v kariéře.  Belgická grand prix  byla od začátku do konce dramatická.Charles Leclerc srdnatě hájil barvy Scuderia Ferrari a zvítězil.Více na:http://www.constructorsf1.com/clanky/charles-leclerc-hrde-hajil-barvy-scuderia-ferrari-na-grand-prix-formule-1-v-belgii--6

Více...

První pole position pro Skokana roku F1 Maxe Verstappena.

Max Verstapen má první pole position ve své kariéře.  Konečně se dočkal - Max Verstappen z týmu Aston Martin Red Bull Racing F1 získal pole position na grand prix formule 1 Maďarska 2019  Postavení na startu velké ceny Maďarska F1 2019  Pořadí  Pilot Tým

Více...

Nové FotoVideo je zde!

Více...

Přání do nového roku , 16.ročníku ankety Skokan roku F1.

Přeji všem hodně zdraví a štěstí v letošním roce 2019. Letošní rok je již 16tým v pořadí naší ankety.Jelikož však vždy se volí Skokan roku F1 za předcházející rok a následný rok probíhá propagace výherce ankety, tak letos to bude propagace velmi zajímavá pro sponzory, neboť před

Více...

Kimi Raikkonen -vítěz grand prix formuel 1 USA -Austiun 2018

21.vítězství v kariéře slavného finského pilota. Způsobem start - cíl si dojel pro své 21.vítězství na velké ceně USA v UAtsinu Kimi Raikkonen na Ferrari. Komentáž k grand prix najdete na : http://www.constructorsf1.com/clanky/velkou-cenu-usa-v-austinu-vyhral-kimi-raikkonen-je