Partneři
SANCO spol.s r.o.
Mediální partneři

Aktuálně ze světa formule 1

Max Verstappen si jde za 4.titulem mistra světa, jiank se to snad ani nedá říci.

Skokan roku F1 Max Verstappen, trojnásobný mistr světa si jde za další metou . Abu Dhabi, grand orix - MAx Verstappen si jel vlastní závod a dosáhl nejen na pole position, ale tu proměnil na vítězství. Více :https://constructorsf1.com/clanky/grand-prix-formule-1-abu-dhabi-opet-vyhral-tym-orac

Více...

První grand prix formule 1 Bahrainu vyhrál způsobem start-cíl Max Verstappen .

Max Verstappen jako úřadující mistr světa formuel 1 potvrzuje své kvality a vyhrává letošní první grand prix .   více na : https://constructorsf1.com/clanky/gp-f1-bahrain-2024-jede-se-na-57-kol-dnes-vedle-mne-sedi-pan-karel-jilek-vpravo-13ti-nasobny-vitez-formule-%C5%A0koda-for

Více...

Hodně zdraví a štěstí přejeme všem a děkujeme za Váš hlas.

Hledáme sponzory a připravueme nový web včetně sítí. Sezona formule 1 2023 je již minulostí, volba Skokana roku F1 však trvá na www.climberf1.com do 31.122024, děkujeme za Váš hlas a případnou podporu sdílením. Letos se opět povedlo předat ceny Skokan roku F1 týmu Mer

Více...

Grand prix formule 1 Nizozemska byla od počátku velmi dramatickou

Déšť ovlivnil silně celou grand prix Nizozemska na okruhu v Zandvoortu. Hned na staru začalo drobně pršet a to se za několik kol změnilo ve velký déšť.Dramatičnost velké ceny probíhala až do jejího konce.Závod byl dokonce na skoro 40 minut zastaven.  Maxe Verstappena však nic n

Více...

Do holandské grand prix bude Skokan roku F 1 2022 George Russell startovat ze třetí pozice.

Další úspěch mladého pilota George Russella na grand prix formule 1 v Holandsku 2023 I přes nepřízeň počasí v tréninku a vyvěšení červených vlajek během kvalifikace se povedlo, že G.Russel bude zítra startovat ze třetí pozice. Držíme palce. Více na : https://construct

Více...

Max Verstappen - Skokan roku F1 - startoval ze šesté pozice a přesto vyhral další grand prix formule 1 .

Max Verstappen si prostě jede své vlastní grand prix a dokázal to opět na grand prix Belgie . Ano je to tak , team Red Bull RAcing F1 v osobě pilota formuel 1 Maxe Verstappena si dělá co se mu zachce a vítězí v F1. více na: https://constructorsf1.com/clanky/max-verstappen-

Více...

Max Verstappen - Skokan roku F1 se jede vlastní ligu - grand prix Maďaska 2023

Max Verstappen sice tentokrát neměl pole position, přesto si jel svůj vlastní závod a zse vyhrál grand prix . Kvalifikaci vyhrál Lewsi Hamilton ( skokan roku F1) ale vlastní grand prix vyhrál Max Verstappen a jde rychle za třetím titulem mistra světa.

Více...

Pole position bere Carlos Sainz - grand prix F1 Velké Británie 2022

V deštivé kvalifikaci vyhrál pole position pilot Ferrari Carlos Sainz. Uvidíme zda v neděli přetaví pole position ve vítězství?Podaří s emu zvitězit letos v anketě Skokan roku F1? Více o kvalifikaci najdete: https://constructorsf1.com/clanky/carlos-sainz-bere-pole-pos

Více...

Grand prix formule 1 Monaco vyhrál Sergio Pérez - Skokan roku F1 - na Red Bullu.